Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2020 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2020 Printer Skriv ut Eclectic Result 2020-Score
Alla resultat=92 St.
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653655543541463554455414742534654012225.896.21
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01252555353538463545355405734635544212021.798.32
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02153445453538453544345374454634554011516.698.43
Lista Resultat UlfNordin400419-01253455343436462544344365653555554411615.6100.44
Lista Resultat StefanAndersson570806-01652446443537453444255365443634453811110.5100.55
Lista Resultat OlleOldmar380523-01253456444540563645356434654536654412726.4100.66
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01853455552640563544345395643654654412321.9101.17
Lista Resultat BengtWidell500904-01563545453540563634346406644635544312321.7101.38
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053546543540563655446445644735644412826.4101.69
Lista Resultat JanLagerborg470519-01863445553540453545345385544555644312119.2101.810
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01953446453539453445254365643535454011512.1102.911
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653445453538464555355425644644554312320.010312
Lista Resultat LarsHögberg530908-01063456543541564445345405743545654412522.010313
Lista Resultat JanÖstlund560330-00953456543540464544344384554547754612420.010414
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02253556443540463645355413644645764512620.9105.115
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01263556453542564544346415654634654412721.3105.716
Lista Resultat UrbanBergman540125-01553467453542464445345395543633543811912.4106.617
Lista Resultat HansLarsson481204-01053567453644463556345415654546554513023.4106.618
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00963546553542553545345395643534654112213.8108.219
Lista Resultat SuneSiesjö350406-01264446564645575655356476654535544313526.7108.320
Lista Resultat BoLundin370402-00963656454544573736346445653666654813627.6108.421
Lista Resultat GöranHansson490316-02255446353540464544545416743546554512617.2108.822
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01954455353539563644355414754656654812819.2108.823
Lista Resultat LenaEriksson540529-00563555454542563754355435753545644412920.2108.824
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01444566544543474545346425544566754713222.7109.325
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00763556553644574665356476753646654813929.7109.326
Lista Resultat AilaHögstedt420910-02162556463643573345356416734656664913323.3109.727
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03552447654542583654455456763655554813525.011028
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01754557563545574644365445964656655214130.8110.229
Lista Resultat IngvarTörn450128-01653456463541454555455425753564454412716.7110.330
Lista Resultat HansOlsson480720-01353658563546573435454405643634644112716.6110.431
Lista Resultat StureFastén430804-01853445443638543554355396654647654912615.5110.532
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-02463457443541554544356416665626744813019.4110.633
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00654557553645584645456476754746644914130.4110.634
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02163566564546574644356445654745654713726.2110.835
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02044546443438553545345396664764554912615.011136
Lista Resultat PerBonny360224-01053556854647463544355396744546764913523.5111.537
Lista Resultat TomOrhamn380820-01364567663649664555367476644666654914533.5111.538
Lista Resultat GunillaHägglund461009-01754456653644564655366465544645644313320.7112.339
Lista Resultat EthelEklund471015-02364646553544564645366454654745644513421.4112.640
Lista Resultat MichaelRosengård520304-03464445553541663646446457555536664813421.3112.741
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01964556454645563754355435755644854913724.2112.842
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01753566453542554556357456755746755213926.2112.843
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553545453539563645356435654665654813016.9113.144
Lista Resultat StenKarlsson401213-01164547464545553544357416754635554613218.1113.945
Lista Resultat JanStrandh560828-04054456453642464555346425764635554613015.7114.346
Lista Resultat WeineKarlsson490101-0295365535354056354435641564454644421238.5114.547
Lista Resultat JanFrisk470714-01353455553540563645356436655755755113419.3114.748
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-02464556565648573765357485755755655014630.7115.349
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-02265457553545654655355445764635654713620.4115.650
Lista Resultat IngerHedlund451106-017735554545435636553464356546451055013619.7116.351
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01764557554647684654457495754656755014629.6116.452
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264667663650694655376515664746755015134.6116.453
Lista Resultat BertilKarlsson470603-03075758553651674656466505654645754714831.011754
Lista Resultat EsaRäisänen560820-01354457653544574646456476554744744613719.9117.155
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01563557463544584645356466653746654813820.6117.456
Lista Resultat GeorgGustafsson560929-01673676753549563444355395643634564213012.3117.757
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-02465457554546574555366466654645654713920.3118.758
Lista Resultat JanerikHård430812-01965567474650593755377515664746665015132.011959
Lista Resultat KerstinForsberg-Eriksson470404-02164646553544674755347486653745554613818.8119.260
Lista Resultat AllanSvärd450204-02554669553649563645454424646635644413514.9120.161
Lista Resultat KjellEricsson480702-01668456544648555654345425754645554613615.2120.862
Lista Resultat EvaGranlund440505-01365567554649595756467545755746855215530.6124.463
Lista Resultat KjellPehrson390905-00855658543445664766356495964758785915327.7125.364
Lista Resultat HansStrömberg370216-00464557565447684655467515586656655215024.1125.965
Lista Resultat MatsRoliden450630-01965876663653655554355434764955655114718.6128.466
Lista Resultat LenaEriksson430729-01864657665651685856467556766946665616233.6128.467
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-01964568564549774756377536965756875916130.5130.568
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-009645675535466747553564881094757766315726.4130.669
Lista Resultat LarsEriksson470705-01884866464854653645467467895565775915927.2131.870
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-027845610854656684866467558774955665716835.4132.671
Lista Resultat IngerHovander430818-018546696647536938564685571075957876517338.3134.772
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-024747786646556847654775487547561065816730.5136.573
Lista Resultat EvaLindgren-Hård441121-0207568877576071048664886199759471086818915.6173.474
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat TomasNilsson420704-0386155745454248365646105200000000009424.070.0
Lista Resultat BengtIvarsson441008-019000000000058565636650576354585489826.471.6
Lista Resultat BjörnStåhl461021-024000000000058397635652564364545429421.372.7
Lista Resultat NiklasBergström570802-021544454744414845755675100000000009214.477.6
Lista Resultat SörenJohansson540711-007545564535426745445664700000000008911.078.0
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-0297456756675300000000005665747645010323.279.8
Lista Resultat StureLandgren390907-010545567445455647743775000000000009514.480.6
Lista Resultat JanGiese521108-019000000000076465645649864474465489716.081.0
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-015000000000056576536548466466555479513.781.3
Lista Resultat RogerKarlsson490101-030645574746485848554575100000000009917.181.9
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-017000000000051038665685767758661056011734.282.8
Lista Resultat HansNielsen490923-02763661045364959475645752000000000010116.085.0
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-008944565635477646784555200000000009913.385.7
Lista Resultat ClaesGränström420213-02200000000006105867557595885945685811730.186.9
Lista Resultat JohnEiderfors500623-0140000000000686756356529664788856111323.789.3
Lista Resultat ElinWik-Ogenstedt540805-01400000000007841078479645864855965612029.490.6
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-02600000000008658564875751065856755711422.691.4
Lista Resultat HansEricson540224-0130000000000894668577606673948655411415.598.5
Lista Resultat AndersOgenstedt540906-01400000000007104797498654795537595411917.2101.8