Homepage@homesiten.se
 
Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2019 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Lista Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2019 Printer Skriv ut Eclectic Result 2019-Score
Alla resultat=132 St.
Lista Resultat StureLandgren390907-01042435442432343444335334543534433510013.786.31
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01943446443537453535355383443534533410922.286.82
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653445443436563544356414543534543711423.990.13
Lista Resultat AllanSvärd450204-02552434342330453534345364533534533510111.189.94
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01843345443535544544256394533624443510918.990.15
Lista Resultat UlfNordin400419-01243445332432463544355393442534543410514.690.46
Lista Resultat BengtAlmgren440715-02053435442535563655255424543535533711423.490.67
Lista Resultat WernerPetersen390202-01052445443435563544356414643535533811423.390.78
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653445343435564555454435433545343611422.491.69
Lista Resultat UrbanBergman540125-01552334342430453534345364543534543710311.191.910
Lista Resultat BengtBolin460723-01853455443639562646265424442635543711825.892.211
Lista Resultat StefanAndersson570806-0164334543243245353424434453352454351018.692.412
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053455443538563645346424542535543711724.692.413
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01253445443537564544355414542533533411219.492.614
Lista Resultat HansJohansson530421-01853445342535553444355384543524543610915.693.415
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01952445432534452444345355543534543810713.09416
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01953435442434463554346404544534443711117.09417
Lista Resultat PerBonny360224-01043545443537564554245404643635433811520.894.218
Lista Resultat JanLagerborg470519-01853445343435453545356404633434543611116.494.619
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00952444432432453535345374543435553810712.394.720
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02052445343434553645344394453534533610914.194.921
Lista Resultat JanerikHård430812-01953456453540554644356425643645544212428.895.222
Lista Resultat JanFrisk470714-01353546453237453455445395643544533911519.395.723
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01543445443536463644245384453533543611013.696.424
Lista Resultat IngvarTörn450128-01652445443536454544355394544534543811316.696.425
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03553546543540553555356424543445543812023.696.426
Lista Resultat GöranHansson490316-02253435452435563544345395443635443811215.496.627
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01453455432435663544356425543534543811518.296.828
Lista Resultat KjellEricsson480702-01653445443436453544355384543434543611012.09829
Lista Resultat StenKarlsson401213-01153445443436463545345394653534554011516.998.130
Lista Resultat WeineKarlsson490101-0295244444343445354533537453352454351067.898.231
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-01052456443437554645355425544635544112021.598.532
Lista Resultat JanStrandh560828-04043446432535562535355395654534554211617.298.833
Lista Resultat MatsRoliden450630-01953435443334554544356414644535644111617.298.834
Lista Resultat OlleOldmar380523-01253446443437563655456455544635544112324.298.835
Lista Resultat SuneSiesjö350406-01253535452537473645456445553645544212324.198.936
Lista Resultat JanGiese521108-01953445443537462544355385443533653811313.899.237
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02243446443436563645346425643634544011818.899.238
Lista Resultat LarsHögberg530908-01053456443438563545355415553534644011919.299.839
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01253546443337574555355445543534533711817.7100.340
Lista Resultat LarsEriksson470705-01853545553540453544366405554654644412423.6100.441
Lista Resultat StureFastén430804-01853445443436563545345404543634543811413.4100.642
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02153445443537463544355394543535553911514.3100.743
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01754555443540663755356465633645644212827.2100.844
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953546443539563555335405543534654011918.010145
Lista Resultat RogerKarlsson490101-03053445443436564544345405543535543911513.9101.146
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553445343536564655346444543544443711715.6101.447
Lista Resultat LenaEriksson540529-00553456453439564554355424653534543912018.5101.548
Lista Resultat BoLundin370402-00953544453437564655357464653635544112422.5101.549
Lista Resultat TomOrhamn380820-01363556443541674655356474653635654313129.4101.650
Lista Resultat HansLarsson481204-01063554442538563655356445654623654212422.3101.751
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01443455453538563445256405744634654412220.010252
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01753556543541573555356445533644654112624.010253
Lista Resultat BerntBergström441213-01562546433437565546355445543533543711815.7102.354
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-01153446443437554645455434543535543811815.7102.355
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00653556453440563645456445544645654412825.5102.556
Lista Resultat HansStrömberg370216-00453446543539574655355455544634544012421.2102.857
Lista Resultat TomasLundström510916-0144344543343455353424536455353535381084.5103.558
Lista Resultat EsaRäisänen560820-01353456453540464655357455544634554112622.3103.759
Lista Resultat ThomasEriksson471021-0165344444243445355525640454352455371117.1103.960
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-02453466453440573545445426554533544012217.8104.261
Lista Resultat GunillaHägglund461009-01763445442537474755246445643644654312419.7104.362
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01563545442538564645356445643644644212418.9105.163
Lista Resultat NiklasBergström570802-02154444443537553545445405553635554211913.6105.464
Lista Resultat TomasNilsson420704-03853545443538573745455455564734554412721.5105.565
Lista Resultat EvaVidmo511002-01963556443541573745357465643635644212923.010666
Lista Resultat EthelEklund471015-02363556443541564644366444644644544112619.5106.567
Lista Resultat PerBlomstrand520624-02053456443438773856356505554635644313124.5106.568
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02163556553543673654456464654635644313225.010769
Lista Resultat GunnarÖster520104-0025344744353946355445541554352454371179.6107.470
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-02253455443538574555456464654635544212618.5107.571
Lista Resultat SörenJansson440209-02453555553541563555355425553635644212517.4107.672
Lista Resultat AilaHögstedt420910-02153556453440663555456455543745654412921.2107.873
Lista Resultat SörenJohansson540711-0075334543343445354434537565664454451167.7108.374
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01763557552442473756457485753635644413425.4108.675
Lista Resultat EvaGranlund440505-01363557552543583755467505653735654513828.8109.276
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01953557453542574645456465653645654513323.011077
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-02473656553545673655456474754744654613827.9110.178
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02953456543540473655357455653645654513019.8110.279
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-02663557453543574755346464653645654413322.6110.480
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264566563546674656466506654745654814433.6110.481
Lista Resultat GunvorHeldt-Dahl410906-01453556544441594755367515654735744613827.3110.782
Lista Resultat KjellPehrson390905-00853457343640564565456465754645764913524.011183
Lista Resultat IngerHovander430818-01863557552644694755477545763735754814634.6111.484
Lista Resultat ArneWirdbo430702-02163556452541563655366455655635754713320.6112.485
Lista Resultat BjörnPlahn430529-03963556454543584555356467545765675214128.3112.786
Lista Resultat BertilKarlsson470603-03064567454546575666266494664645654614128.1112.987
Lista Resultat HansNielsen490923-02753455553540564755466484554536554213016.8113.288
Lista Resultat AndersSvensson560929-01554446443640664565455466664544764813420.8113.289
Lista Resultat PaulCarlsson430616-01973556452542454645455424683687545113521.8113.290
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00763557554545584656366495654745554614026.5113.591
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02463557553544674656357495654746654814127.4113.692
Lista Resultat Ulla-BrittSvärd521006-01264557554546664655457485553645644313722.1114.993
Lista Resultat LenaEriksson430729-01873656553545584665457505764735765014529.7115.394
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01774567554649683465357475754746755014630.5115.595
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-01974456553544774755467525654735664714327.2115.896
Lista Resultat RichardNordgård450827-01953545543539573754256444744747554713013.2116.897
Lista Resultat GunnarNyman381102-00864656454545784746466525664846665114831.011798
Lista Resultat IngerHedlund451106-01763545353539564576365475654655754813416.2117.899
Lista Resultat StenWerndén330808-00463566553645664656457496764645554814224.0118100
Lista Resultat LarsJonhammar540421-01653545555542673755355465755745775214021.5118.5101
Lista Resultat SiwBergström450629-01764556553645585745365485753745654714021.2118.8102
Lista Resultat ChristerHaraldsson470922-04663557644646773556457497755777655615128.3122.7103
Lista Resultat EvaBjörnemark461008-01863567553646676756557547864645755215224.3127.7104
Lista Resultat YvonneNilsson470608-01964657453545597766587606854746765315829.2128.8105
Lista Resultat UlfSundqvist361001-00373557453544563666475485974749655614818.6129.4106
Lista Resultat MarianneEriksson560207-02364656453544584858567566655755655015020.0130107
Lista Resultat IngerSiesjö350322-00874667663651775656468546765958876116636.0130108
Lista Resultat Else-MarieNyman370907-01373667564751795867478615754856755216433.3130.7109
Lista Resultat BoPersson511217-030634566546456105566476555652729965115119.3131.7110
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00973668464650595856366537864746755415725.3131.7111
Lista Resultat RolandEricsson360406-01073668654651894767578616855756865616836.0132112
Lista Resultat LennartGustavsson450319-021635584535446103856497585654746664915118.9132.1113
Lista Resultat UllaCarlsson450928-02574567654650584756478547665866865816228.0134114
Lista Resultat HansOlsson480720-013534656736456758666575651063637655115217.0135115
Lista Resultat OlofEdhag351008-01664567753548710510676896867741056655617235.3136.7116
Lista Resultat TordNilsson520910-01674467574650665786467556655745855115619.1136.9117
Lista Resultat EvaLindgren-Hård441121-02085668775759586857488596864847865717536.0139118
Lista Resultat StenLarsson490613-008747576647537105868587648865975876318033.9146.1119
Lista Resultat AlfBjörnberg460825-036665786647556981076679687776777776218530.9154.1120
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-008434454534360000000000554263754417710.166.9
Lista Resultat ÅkeNäsman420316-017645564536445647554654700000000009121.369.7
Lista Resultat PerErlandsson450421-017636674546475736452754400000000009120.870.2
Lista Resultat LeifAlmqvist420526-010745475526455746664575000000000009524.370.7
Lista Resultat ErnstEriksson460526-023645444455410000000000764364555458613.372.7
Lista Resultat BengtWidell500904-015654575646480000000000556264775479519.975.1
Lista Resultat KjellFornborn541012-012535596456480000000000564474574469416.277.8
Lista Resultat BjarneAndersen500728-001644675627470000000000454473495459213.278.8
Lista Resultat HansEricson540224-013644664545440000000000667474376509414.579.5
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-00810477656365479575757860000000000011428.285.8
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-0277466867475500000000008954975976311830.987.1
Lista Resultat JohnnyEidefors490728-01674691046686000000000005865656875611617.598.5
Lista Resultat BjörnPersson380620-00185769776661000000000051066787856212323.399.7